ارائه خدمات مشاوره تخصصی جهت اخذ انواع گواهینامه های معتبر و رجیستر شده ایزو :
ارائه مشاوره های تخصصی ایزو از طرح ریزی و برنامه ریزی سیستم  تا پیاده سازی و اجرا و انجام ممیزی نهایی و رفع عدم انطباق ها جهت اخذ انواع گواهینامه های مربوطه ( معرفی جهت فرآیند صدور گواهینامه های معتبر و رجیستر شده ایزو به شرکت  و CB معتبر صادر کننده انواع گواهینامه ایزو مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI و صندوق نوآوری و شکوفایی ) گواهینامه های :

استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2015
استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 : 2015
استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001 : 2018

سوابق تخصصی و اجرایی اینجانب در زمینه ایزو ISO :
سرممیز ایزو در شرکت و CB معتبر صادر کننده انواع گواهینامه های ایزو ( شرکت مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI و صندوق نوآوری و شکوفایی )
مشاور ایزو ISO در شرکت ها و سازمان ها و کارخانجات متقاضی اخذ انواع گواهینامه ایزو
مدیر تضمین کیفیت QA در شرکت و کارخانه بزرگ و معتبر پذیرفته شده در بورس

استانداردهای سیستم های مدیریتی ایزو :

امروزه انواع کسب‌ وکارها برای بهبود و رشد و ارتقاء بهره وری ( کارائی و اثربخشی ) به توسعه و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت نیاز دارند. این سیستم‌ها به عنوان یک چارچوب کلی برای مدیریت فرآیندها، منابع و تصمیم‌گیری‌ها در یک سازمان عمل می‌کنند. سازمان بین‌المللی استانداردسازیISO نیز استانداردهای متعددی را برای مدیریت فعالیت‌ها و منابع مختلف تعیین کرده است. این استانداردها به عنوان سیستم‌های مدیریتی ایزو شناخته می‌شوند. هر یک از این سیستم‌ها به طور خاص بر روی یک جنبه خاص از مدیریت تمرکز دارند و به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا به بهبود عملکرد و افزایش کارایی و اثربخشی خود بپردازند.

استفاده از استانداردهای ایزو به‌عنوان بخشی از سیستم‌های مدیریتی اهمیت بسیار زیادی دارد. این استانداردها به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا فرآیندهای خود را بهبود دهند، بهبود عملکرد خود را ارتقاء بخشند و به شیوه‌های موثرتری منابع خود را مدیریت کنند. علاوه بر این، استفاده از استانداردهای ایزو می‌تواند بهبود مستمر را تضمین نموده و منجر به کاهش ریسک و همچنین باعث افزایش رضایت مشتریان شود با اعمال این استانداردها، سازمان‌ها می‌توانند در نهایت به اهداف استراتژیک و تاکتیکی مورد نظر خود رسیده  و  چشم انداز مورد نظر خودشان را تحقق بخشند
Home Page تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - بعد از بانک مسکن - ساختمان نگین صادقیه - پلاک ٨٠ - طبقه ٥ - واحد ٦
Home Page  ٠٩١٢٨٢١١٣٤٧ - ٤٤٠١٤٢٧٣
Home Page  Info@mohammadfarrokhi.com
ورود به پرتال
Copyright 2016 © mohammadfarrokhi.com